Głosujmy na Podwórka Talentów NIVEA w gminie Kołaki Kościelne

Gmina Kołaki Kościelne wspólnie ze Stowarzyszeniem „mojaWieś” w Zaniach-Lesnicy biorą udział w konkursie „Podwórka Talentów Nivea”. To inicjatywa, w której poprzez codzienne głosy oddawane na stronie internetowej można wygrać nowoczesny plac zabaw dla dzieci. Zgłoszona przez Gminę Kołaki Kościelne lokalizacja dotyczy miejscowości Zanie-Leśnica i zagospodarowania terenu przed Świetlicą Wiejską.

Zapraszamy do głosowania!!!!!!

 

PODWÓRKA NIVEA – instrukcja głosowania

  1. Wchodzimy na: https://podworko.nivea.pl.
  2. W prawym górnym rogu strony klikamy przycisk z napisem „Logowanie/rejestracja”.
  3. Jeśli głos będziemy oddawali po raz pierwszy musimy się zarejestrować podając wskazane w formularzu dane i potwierdzić rejestrację klikając w link otrzymany w wiadomości przesłanej na wskazany w trakcie rejestracji adres e-mail (jeśli go nie otrzymamy sprawdzamy „SPAM”, jeśli posiadamy już konto wystarczy się zalogować.
  4. Po zalogowaniu w niebieskim polu „szukaj lokalizacji” wskazujemy Województwo: podlaskie, powiat: Zambrowski oraz Miejscowość: zostawiamy puste i klikamy „znajdź lokalizację”.
  5. Wyświetli nam się:

zanie głos

  1. Klikamy na niebieski przycisk „GŁOSUJ”.
  2. KW wyskakującym okienku zaznaczamy akceptację regulaminu, wciskamy przycisk dalej. Jeśli nie pojawi się komunikat z informacją o oddanym głosie raz jeszcze klikamy na niebieski przycisk „GŁOSUJ” raz jeszcze, ewentualnie zatwierdzamy, ze „nie jesteśmy robotem”.
  3. Głosujemy codziennie, jeden adres e-mail to jeden głos!!!.

nivea

 

image_printDrukuj

Komentowanie jest wyłączone.