Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

22 czerwca w Szkole Podstawowej w Kołakach Kościelnych oraz w Szkole Podstawowej w Szczodruchach odbyło się zakończenie roku szkolnego.

Dzień ten tradycyjnie rozpoczął się Mszą Św., po której uczniowie z SP w Kołakach Kościelnych przeszli na salę gimnastyczną. Dyrektor Henryk Rakoczy powitał przybyłych gości: ks. kanonika Zbigniewa Choromańskiego, Wójta Gminy Kołaki Kościelne Sylwestra Jaworowskiego, Kierownika Ośrodka Pomocy Społecznej Dorotę Bogdańską, Kierownik Gminnej Biblioteki Publicznej Annę Łubnicką, Radę Rodziców, wszystkich pracowników szkoły, rodziców, dzieci i młodzież.

Pan Dyrektor podsumował pracę w minionym roku szkolnym. Następnie głos zabrali zaproszeni goście, nagradzając najlepszych uczniów m.in. nagrodą ks. Proboszcza i nagrodą Wójta Gminy. Uczniowie z rąk Dyrektora otrzymali również nagrody za wzorowe zachowanie i bardzo dobre wyniki w nauce, a ich rodzice listy gratulacyjne.

W Szkole Podstawowej w Szczodruchach gości przywitała Pani Dyrektor Urszula Siemiatycka. W uroczystości uczestniczyli przedstawiciele Rady Rodziców, rodzice, pracownicy szkoły oraz dzieci. Obecny był również Wójt Gminy Kołaki, który przekazał nagrodę dla najlepszego ucznia. Następnie z rąk wychowawców pozostali uczniowie otrzymali nagrody i wyróżnienia oraz świadectwa do kolejnych klas.

Źródło: Gazetka Gminy Kołaki Kościelne.

 

image_printDrukuj

Komentowanie jest wyłączone.