Informacja o znalezionym psie, oraz szczeniakach poszukujących nowego domu

W dniu 23 sierpnia 2018 do Urzędu Gminy w Kołakach Kościelnych wpłynęło telefoniczne zgłoszenie o znalezieniu psa.
Został znaleziony około jednego miesiąca przed datą zgłoszenia do Urzędu, w miejscowości Krusze-Łubnice. Z wyglądu przypomina owczarka niemieckiego. W dniu znalezienia miał na sobie obrożę razem z przymocowanym numerem. Niestety na dzień dzisiejszy pies jest bez obroży.
Przygarnięty pies jest dobrze utrzymany, zachowuje się przyjaźnie, „dogaduje się” z psami, chodzi na smyczy. Ma około roku.
Właściciel jest proszony o kontakt w tej sprawie do Urzędu Gminy w Kołakach Kościelnych do pok. nr 25 lub telefonicznie : 86 270 30 26 w. 23.

pies1

Kilkutygodniowe bezdomne szczenięta, zdrowe, dobrze odżywione oraz energiczne czekają na nowego właściciela. Wyglądem przypominają rottweilera. Wszyscy zainteresowani przygarnięciem wszystkich piesków lub jednego z nich mogą uzyskać więcej informacji w Urzędzie Gminy 86 270 30 26 w. 23 pok. nr 25.

pieski2

 

Również bezdomne pieski z miejscowości Kossaki Borowe, czekają na adopcję. Są to kilkutygodniowe szczenięta, zdrowe, dobrze odżywione oraz energiczne. Wszyscy zainteresowani przygarnięciem wszystkich piesków lub jednego z nich mogą uzyskać więcej informacji w Urzędzie Gminy 86 270 30 26 w. 23 pok. nr 25.

pieski2

image_printDrukuj

Komentowanie jest wyłączone.