Najlepszy samorządowiec województwa podlaskiego – Sukces Wójta Gminy Kołaki Kościelne Sylwestra Jaworowskiego

„Jak rządził prezydent, burmistrz, wójt lub starosta Twojego powiatu, miasta lub gminy?”. Pod takim hasłem toczył się plebiscyt organizowany przez Gazetę Współczesną pn. „Oceniamy Władze”, pod honorowym patronatem Jerzego Leszczyńskiego, marszałka województwa podlaskiego, w którym można było zagłosować na każdego z obecnych włodarzy w województwie podlaskim, oceniając tym samym jego zaangażowanie i pracę na rzecz lokalnej społeczności. Podsumowaniem plebiscytu było wręczenie zwycięzcom pamiątkowych statuetek i dyplomów, które odbyło się na specjalnej gali w Auli Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Białymstoku.

Akcja redakcyjna była także dobrym sprawdzianem popularności i aktywności lokalnych polityków przed zbliżającymi się wyborami oraz doskonałą szansą na zaprezentowanie ich dokonań i sukcesów.

Nasza gmina wyróżniona została w sposób szczególny, ponieważ Wójt Gminy Kołaki Kościelne Sylwester Jaworowski dzięki głosom mieszkańców zajął pierwsze miejsce w swojej kategorii! Była to niezwykle miła niespodzianka oraz duża promocja naszej gminy. Pan Wójt podczas wręczenia statuetki podziękował przede wszystkim mieszkańcom za ich głosy poparcia i zaufanie oraz docenienie w sposób szczególny tej kadencji.

W wielkim plebiscycie samorządowym można było głosować na każdego z włodarzy, czyli prezydentów, burmistrzów, wójtów i starostów z naszego województwa. Głosy można było oddawać na TAK lub NIE wyrażając tym samym poparcie lub dezaprobatę dla samorządowca.

W wyniku przeprowadzonego głosowania wyłoniono najlepszego prezydenta miasta, burmistrza, starostę powiatowego i wójta z województwa podlaskiego.image_printDrukuj

Komentowanie jest wyłączone.