„Ja w Internecie” – bezpłatne szkolenia dla mieszkańców

Ja w internecie to program finansowania bezpłatnych szkoleń mający na celu podniesienie kompetencji cyfrowych osób dorosłych, by w większym stopniu korzystały one z usług świadczonych drogą elektroniczną w życiu zawodowym i prywatnym.

Gmina Kołaki Kościelne w partnerstwie ze Szkołą Podstawową w Kołakach Kościelnych oraz Stowarzyszeniem „mojaWieś” pozyskała na ten cel dofinansowanie w formie grantu, pokrywające 100% kosztów realizacji. W ramach projektu pozyskany został sprzęt komputerowy, który po jego zakończeniu przekazany zostanie do szkolnej pracowni informatycznej, zastępując wiekowy już sprzęt. Dofinansowanie zakłada przeszkolenie 100 mieszkańców w tematach:
– Rodzic w internecie,
– Kultura w sieci
– Działam w sieciach społecznościowych,
– Rolnik w Sieci,
– Moje finanse i transakcje w sieci.
Okres realizacji to styczeń – kwiecień 2019 r.

Zapraszamy mieszkańców do udziału! Zapisy na szkolenia w Szkole Podstawowej w Kołakach Kościelnych, Urzędzie Gminy Kołaki Kościelne pok. 23 oraz pod numerem tel. 86 270 30 26.

Program realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020; operatorem Ja w internecie jest Fundacja Legalna Kultura.

jaWint

Harmonogram szkoleń

Harmonogram aktualizowany będzie w miarę zapisów mieszkańców na poszczególne moduły i zebrania grup. O uruchomieniu grupy poinformujemy zainteresowanych.

image_printDrukuj

Komentowanie jest wyłączone.