Zawodnicy Jagiellonii Białystok w Szkole Podstawowej w Kołakach Kościelnych

W dniu 18 lutego 2020 roku na hali sportowej Szkoły Podstawowej w Kołakach Kościelnych odbyło się spotkanie z zawodnikami Jagiellonii Białystok – skrzydłowym Martinem Kostalem oraz grającym na pozycji obrońcy Andrejem Kadalec.

Zawodnicy Jagiellonii Białystok z przyjemnością odpowiadali na pytania uczniów, które dotyczyły zarówno wrażeń z gry w Ekstraklasie a także piłkarskich autorytetów. Uczniowie przekonali się, że choć jest to ciekawy zawód, to jednocześnie charakteryzuje go bardzo ciężka praca i  dyscyplina. Dużym zainteresowaniem cieszył się konkurs wiedzy o Jagiellonii. Nawet na najtrudniejsze pytania zawodników nasi kibice znali bezbłędne odpowiedzi. W nagrodę otrzymywali upominki. Nie zabrakło również pamiątkowych zdjęć i autografów.

Spotkanie było niesamowitym wydarzeniem. Trzeba podkreślić wielką radość, jaką widać było na twarzach uczniów, a jaką sprawili właśnie piłkarze Jagiellonii Białystok swoim przybyciem. Bardzo dobra inicjatywa dyrekcji oraz nauczycieli sprawiła, że dzieci mogły spełnić marzenie o spotkaniu z prawdziwymi piłkarzami „Ekstraklasy”, a to dla wielu z nich było bezcenne.

 

zródło: zambrow.org

image_printDrukuj

Komentowanie jest wyłączone.