Zimowisko 2024

Wypoczynek zimowy dla dzieci z programem wychowawczym,  profilaktycznym i sportowym w Ośrodku Wypoczynkowym „U Guta” w Białym Dunajcu oraz Ośrodku Wypoczynkowym „U Staśki” w Poroninie

Kołaki Kościelne, 25.10.2023 r.

Ośrodek Pomocy Społecznej
ul. Kościelna 11
18-315 Kołaki Kościelne

INFORMACJA

              Ośrodek Pomocy Społecznej w Kołakach Kościelnych informuje, iż Towarzystwo „Nasze Szwederowo” organizuje wypoczynek zimowy dla dzieci z programem wychowawczym,  profilaktycznym i sportowym w Ośrodku Wypoczynkowym „U Guta” w Białym Dunajcu oraz Ośrodku Wypoczynkowym „U Staśki” w Poroninie w terminie: 20 stycznia 2024 r. – 27 stycznia 2024 r.  Kolonie przeznaczone są dla dzieci w wieku 8-16 lat.

Organizatorzy zapewniają:

– opiekę wychowawczo – opiekuńczą, w przypadku dzieci z rodzin rolniczych (przynajmniej jeden z rodziców ubezpieczony w KRUS bądź pobiera rentę lub emeryturę z KRUS)

– transport dzieci na i z miejsca wypoczynku

W programie zaplanowano atrakcje i wycieczki, min. do Doliny Kondratowej, Doliny Kościeliskiej, na Gubałówkę (wjazd i zjazd wyciągiem), zwiedzanie skoczni Wielka Krokiew (wjazd i zjazd wyciągiem), zwiedzanie Centrum Edukacji Przyrodniczej, pobyt na Termach Chochołowskich baseny, jacuzzi z wodą termalną , kulig  z pochodniami, ognisko, wstęp na lodowisko i stoki saneczkowe, zabawy integracyjne, gry sportowe i planszowe, zajęcia artystyczno – plastyczne, dyskoteki  i zabawy taneczne,  quizy wiedzy o Podhalu.

OFERTA DLA DZIECI ROLNIKÓW:  895  zł  za  1 osobę.

Pozostali – 1 695  zł za osobę.

Szczegółowych informacji udzielają pracownicy socjalni OPS w Kołakach Kościelnych, tel. 86 270 30 39.

Rodzice dzieci chcących skorzystać z ww. wypoczynku zimowego, mogą zgłaszać się do OPS w Kołakach Kościelnych. Liczba miejsc ograniczona.

O zakwalifikowaniu się na kolonie decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapraszamy.

image_printDrukuj

Komentowanie jest wyłączone.