Dobiegł końca dwumiesięczny trening przygotowujący do rywalizacji czerwcowej o tytuł Rowerowej Stolicy Polski. Osiągnięte wyniki w czasie treningi są bardzo dobre i dają nam realne szanse na sukces w czerwcu. Wyniki na koniec treningu przedstawiają się następująco: w kategorii do 15 lat zajęliśmy pierwsze miejsce z liczbą 7180,56 przejechanych kilometrów, natomiast w kategorii ogólnej zajmujemy 30 miejsce z liczbą 20635,14 przejechanych kilometrów. W czasie treningu liczone były tylko przejechane kilometry. Gdyby teraz zastosować przelicznik, który będzie stosowany w czerwcu, tj. przejechane kilometry podzielone przez liczbę mieszkańców, to mielibyśmy drugie miejsce w Polsce.



Źródło: https://zskolaki.superszkolna.pl/wiadomosci/683608/koniec-treningu

