Tereny pod inwestycje Zanie-Leśnica w Gminie Kołaki Kościelne

Przedmiotem oferty jest długoletnia dzierżawa powierzchni zabudowanej na terenie położonym w miejscowości Zanie-Leśnica 11, na obszarze gminy Kołaki Kościelne. Jest to niezwykle atrakcyjne miejsce pod względem inwestycyjnym. Duża powierzchnia działki -7600m2 oraz mieszczący się na niej budynek po byłej szkole podstawowej, są ciekawą propozycją, ukierunkowaną szczególnie pod usługi, handel, lub nieuciążliwą działalność wytwórczą. Budynek podzielony jest na kilka pomieszczeń a zarazem daje dużą powierzchnię do pracy.

Wielkim atutem terenu są warunki dojazdu.Bliskie usytuowanie planowanego zjazdu „Gosie” w rozbudowywanej trasie krajowej S8 oraz asfaltowa droga dojazdowa, zapewnia świetne możliwości pod względem logistyczno-transportowym. Dobra lokalizacja, to również bliskość głównych miast województwa podlaskiego, takich jak Zambrów (8 km), Łomża (30 km), Wysokie Mazowieckie (25 km), Białystok (55 km). Sama gmina Kołaki Kościelne, to spokojne i malownicze tereny z przewagą rolnictwa, ale również otwarta na rozwój i innowacyjność, a w swoim obszarze posiadająca duże możliwości inwestycyjne oraz wielki potencjał ludzki.

 

Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego

1. Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego O Nazwie „Strefa Gospodarcza I”

2.Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego Terenów Położonych W Obrębie Wsi Gosie Małe, Czachy-Kołaki I Zanie Leśnica

mapa

mapa